Dárky k výročí

Výročím rozumíme výročí společného soužití, výročí činnosti v klubu, výročí v zaměstnání, výročí zakončení studia na škole. Mohou to být kulatá výročí v zájmovém kroužku, výročí postavení budov, založení organizací, výročí  významného sportovního výkonu, výročí zahájení konkrétní činnosti, atd., atd. Vytváříme motivy k bronzové, stříbrné, rubínové, zlaté a briliantové svatbě. Nejdůležitější je pro nás konkrétní představa zákazníka o motivu. Zákazník zná nejvíce oslavence, zná jeho koníčky, záliby, radosti a k tomu všemu musí směřovat návrh motivu, popřípadě sloganu. Motiv a slogan by měl být výstižný, vtipný, aby se líbil a potěšil oslavence. 

Stránka: « předchozí 1 19 37 54 69 70 71 72 další »

Motiv na popelníku

photo: Motiv na popelníku

Kód: 158-V
Cena: 699,-Kč

Motiv na přání pro svého přítele na popelníku o průměru 14 cm.

Ocenění kolegy...

photo: Ocenění kolegy...

Kód: 155-V
Cena: 1799,-Kč

Motiv na přání zákazníka pro kolegu odcházejícího do důchodu.

Dar pro vzácného hosta

photo: Dar pro vzácného hosta

Kód: 141-V
Cena: 2499,-Kč

Dar pro vzácného hosta firmy ProjectSoft v Hradci Králové. Džbán vyrobený ve firmě ANTON ČANGEL ( džbán v barvách firmy přesně podle návrhu ) a motivy vytvořené naší firmou ( znak chmelařského cejchu, motiv města Hradec Králové a věnování od firmy ProjectSoft vzácnému hostu).

Dárek k výročí svatby od rodičů

photo: Dárek k výročí svatby od rodičů

Kód: 121-V
Cena: 1199,-Kč

Motiv dvou srdcí a v nich postavičky manželů, které si navzájem pomáhají.... Vtipný a elegantní dárek k výročí. Datumy, jména a slogan na přání. Jeden z mnoha pracných motivů z naší dílny.