TOP 15 - nejžádanější motivy z naší dílny

Nejžádanějších patnáct motivů z naší dílny. Tyto motivy si získaly za léta velikou oblibu u zákazníků pro své jasné vyjádření, pro svou líbivost, atraktivitu a originalitu. Je na nich vidět  stopa lidského výtvarného umu, lidské ruční práce, trpělivosti a citu k řemeslu. Jsme rádi, že se zákazníkům líbí a že je můžeme vystavit do naší TOP - 15, nejžádanějších produktů z naší dílny.

Stránka: « předchozí 1 2 další »

Dárek - SET 1+2

photo: Dárek - SET 1+2

Kód: 43-TOP
Cena: 1599,-Kč

SET 1+2 - velmi žádaný dárek pro oslavu jubilea, nebo výročí. Hlavní motiv dárku tvoří růže a vše ostatní je jen na přání zákazníka. Někdy chtějí zákazníci jména na sklenicích do srdíček, někdy chtějí místo jmen na sklenicích číslice. Někdy chtějí k lahvi s vínem sklenice Lara a k tomu datumy na podstavcích sklenic atd. atd... Nabízíme v kategorii "Květiny" různé druhy růží a ty si zákazník může vybrat. Děláme vše na přání zákazníka.

Dárek - motiv růže na sklenici

photo: Dárek - motiv růže na sklenici

Kód: 42-TOP
Cena: 599,-Kč

Motiv růží (tři růže), nebo jedné růže na sklenici a vše ostatní na přání zákazníka. Někdy velikou číslici, někdy diskrétní. Věnování dle požadavků zákazníka a dole na podstavci datum, nebo číslice, nebo i velmi krátké věnování. Velmi žádaný motiv na sklenicích Lara 250 ml, 350 ml, na Claudiích 230 ml a 340 ml, ale i na sklenicích na šampaňské 220 ml.

Dárek - motiv na váze 1500 ml

photo: Dárek - motiv na váze 1500 ml

Kód: 41-TOP
Cena: 1699,-Kč

Na váze zákazníci chtějí jako hlavní motiv růže. Nad růže oslovení - jmenování. K růžím číslici s datumem  (někdy číslici diskrétně, nebo bez číslice) a pod hlavní motiv slogan s věnováním. Velmi žádaný motiv z naší dílny především k narozeninám.

Dárek - sklenice se jmény a příjmením

photo: Dárek - sklenice se jmény a příjmením

Kód: 40-TOP
Cena: 899,-Kč

Žádaný motiv pro svatebčany. Někdy chtějí zákazníci místo příjmení "Milujeme se", nebo "Žijte blaze", nebo "Navždy spolu".

Dárek Janičce k padesátinám

photo: Dárek Janičce k padesátinám

Kód: 39-TOP
Cena: 999,-Kč

Jméno větším písmem v horní části lahve. Číslice a datum na pergamenu.  V dolní části slogan s věnováním na přání zákazníka. Dárek k významnému jubileu.

Lahev s vínem a motivem pro maminku

photo: Lahev s vínem a motivem pro maminku

Kód: 37-TOP
Cena: 1199,-Kč

Velmi žádaný dárek z naší dílny k jubileu matek (ale i tatínků, dědečků, strejdů, tětiček, bratrů, sester, milenek atd...).

Dárek motorkáři k jubileu

photo: Dárek motorkáři k jubileu

Kód: 36-TOP
Cena: 1199,-Kč

Baculánek - nejoblíbenější pulirt z naší dílny. A motiv pro motorkáře  ? Jedině motorka jubilanta. Objednavatel zašle obrázek motorky mailem, jako přílohu, napíše, co si přeje k tomu napsat (jméno, číslici, datum, věnování, slogan atd...) a pak už je vše na nás.

Dárek milovníkům vína

photo: Dárek milovníkům vína

Kód: 35-TOP
Cena: 1399,-Kč

Mnoho lidí miluje víno a tuto svou lásku vyznávají celý život. Proto je mnoho poptávek s hlavním motivem hroznového vína. K tomu si zákazníci přejí jména, číslici, datumy, věnování atd... Velmi líbivý motiv pro milovníky vína.

Portrét na baculatém pulitru

photo: Portrét na baculatém pulitru

Kód: 34-TOP
Cena: 949,-Kč

Velmi žádaný motiv - portrét na pulitru 500 ml. Zákazník zašle mailem jako přílohu fotku, napíše, co k fotce napsat (slogan, věnování, číslici, datum) a poté je již vše na nás...

Stránka: « předchozí 1 2 další »