TOP 15 - nejžádanější motivy z naší dílny

Nejžádanějších patnáct motivů z naší dílny. Tyto motivy si získaly za léta velikou oblibu u zákazníků pro své jasné vyjádření, pro svou líbivost, atraktivitu a originalitu. Je na nich vidět  stopa lidského výtvarného umu, lidské ruční práce, trpělivosti a citu k řemeslu. Jsme rádi, že se zákazníkům líbí a že je můžeme vystavit do naší TOP - 15, nejžádanějších produktů z naší dílny.

Stránka: « předchozí 1 2 další »

Dárek k výročí svatby

photo: Dárek k výročí svatby

Kód: 47-TOP
Cena: 1899,-Kč

Velmi žádaný motiv dárku ke všem oslavám výročí společného soužití. Růže svázané mašlí na sklenicích. Na lahvi s vínem vychází jeden veliký květ růže ze srdcí, kde jsou vyrytá jména manželů.

Dárek k jubileu dědečkovi - džbán

photo: Dárek k jubileu dědečkovi - džbán

Kód: 46-TOP
Cena: 1999,-Kč

Růže jako hlavní motiv dárku milovanému dědečkovi. K tomu číslice a jména darujících. Jméno oslavence na přání stejným písmem, jako číslice. V dolní části blahopřání drahému dědečkovi.

Dárek k výročí - růže z naší dílny

photo: Dárek k výročí - růže z naší dílny

Kód: 45-TOP
Cena: 1799,-Kč

Motiv růží z naší dílny a k tomu vše ostatní na přání zákazníka. Vhodné k jubileu, k výročí i ke svatbám.

Dárek - motiv růže na sklenici

photo: Dárek - motiv růže na sklenici

Kód: 42-TOP
Cena: 699,-Kč

Motiv růží (tři růže), nebo jedné růže na sklenici a vše ostatní na přání zákazníka. Někdy velikou číslici, někdy diskrétní. Věnování dle požadavků zákazníka a dole na podstavci datum, nebo číslice, nebo i velmi krátké věnování. Velmi žádaný motiv na sklenicích Lara 250 ml, 350 ml, na Claudiích 230 ml a 340 ml, ale i na sklenicích na šampaňské 220 ml.

Dárek - motiv na váze 1500 ml

photo: Dárek - motiv na váze 1500 ml

Kód: 41-TOP
Cena: 1999,-Kč

Na váze zákazníci chtějí jako hlavní motiv růže. Nad růže oslovení - jmenování. K růžím číslici s datumem  (někdy číslici diskrétně, nebo bez číslice) a pod hlavní motiv slogan s věnováním. Velmi žádaný motiv z naší dílny především k narozeninám.

Dárek Janičce k padesátinám

photo: Dárek Janičce k padesátinám

Kód: 39-TOP
Cena: 1299,-Kč

Jméno větším písmem v horní části lahve. Číslice a datum na pergamenu.  V dolní části slogan s věnováním na přání zákazníka. Dárek k významnému jubileu.

Lahev s vínem a motivem pro maminku

photo: Lahev s vínem a motivem pro maminku

Kód: 37-TOP
Cena: 1299,-Kč

Velmi žádaný dárek z naší dílny k jubileu matek (ale i tatínků, dědečků, strejdů, tětiček, bratrů, sester, milenek atd...).

Dárek motorkáři k jubileu

photo: Dárek motorkáři k jubileu

Kód: 36-TOP
Cena: 1299,-Kč

Baculánek - nejoblíbenější pulirt z naší dílny. A motiv pro motorkáře  ? Jedině motorka jubilanta. Objednavatel zašle obrázek motorky mailem, jako přílohu, napíše, co si přeje k tomu napsat (jméno, číslici, datum, věnování, slogan atd...) a pak už je vše na nás.

Dárek milovníkům vína

photo: Dárek milovníkům vína

Kód: 35-TOP
Cena: 1399,-Kč

Mnoho lidí miluje víno a tuto svou lásku vyznávají celý život. Proto je mnoho poptávek s hlavním motivem hroznového vína. K tomu si zákazníci přejí jména, číslici, datumy, věnování atd... Velmi líbivý motiv pro milovníky vína.

Stránka: « předchozí 1 2 další »